Noker Electric, profesyonel elektrik partneriniz!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBypass Yumuşak Yolverici

AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı

Sertifika
iyi kalite Bypass Yumuşak Yolverici satış için
iyi kalite Bypass Yumuşak Yolverici satış için
Ben sohbet şimdi

AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı

Çin AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi
AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı Tedarikçi

Büyük resim :  AC220V Tek Fazlı Yumuşak Marş, Hava Kompresörü için Endüstriyel Sınıf Yumuşak Başlangıç ​​Kontrol Cihazı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Noker
Sertifika: ISO9001
Model numarası: RJ-ASSU220P7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: To be discussed later
Ambalaj bilgileri: Çizgi Film Ambalaj
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 2000 set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Boyut: Küçük Boy, Hafif Elektronik bileşen: İthal endüstriyel sınıf
Çizgi akımı: Düşük çizgi akımı Güvenilirlik ve stabilite: Yüksek güvenilirlik ve kararlılık
Tork: Yüksek başlangıç ​​torku Çevre: Aşırı hava koşullarına ve sert çevreye karşı
Vurgulamak:

single phase soft starter

,

compressor soft starter

Tek Fazlı AC220V 6-7P Motor Hava Kompresörü Sıcak Pompa Ithalat Endüstriyel Sınıf Elektronik Komponent Yumuşak Marş

Tek Fazlı AC220V 6-7P Motor Hava Kompresörü Sıcak Pompa İthalatı Endüstriyel Sınıf Elektronik Komponent Yumuşak Marş , başlangıç ​​akımının azaltılmasında, tipik olarak% 70'e kadar, ancak yine de kompresörler ve motorlar için tam başlatma torku sağlayan etkili bir çözüm sunar.
Klima kompresörünün veya endüksiyon motorlarının hat başlangıcında, çalışan akımdan 7-8 kat daha yüksek ani akımlar ve çalışan torktan 3 kat daha yüksek başlangıç ​​torku eşlik eder. Gereksiz tork artışı, makine üzerinde ani mekanik baskı ile sonuçlanır, bu da daha yüksek aşınma ve daha yüksek servis maliyetleri ve daha az servis ömrü sağlar. Ayrıca, yüksek ani akım ve akım zirveleri, güç kaynağı sistemini, daha fazla elektrik şebekesine ve jeneratör yüklerine yol açabilir Gerilim düşüşleri, diğer değerli ekipmanların veya sistem fonksiyonunun bozulmasına neden olur.

RJ-ASSU220P3 , gömülü tasarım bir klimadır (tek fazlı güç sistemi için) yumuşak çalıştırma kontrol cihazıdır . Başlatma sırasındaki ani ve ani akımları etkin bir şekilde azaltmak için kompresörün / motorun çalıştırma voltajını akıllıca düzenler, böylece kamu hizmet ağından veya sahadaki AC güç kaynağı sisteminden daha az güç tüketir, ancak yine de tam başlatma torku sağlar kompresörler ve motorlar için. etkili ani akımı sınırlar ve böylece güç kaynağının stabilitesini arttırır ve diğer voltajları etkileyebilecek veya bozabilecek geçici voltaj düşmesini azaltır. Bu, güç kaynağı kapasitesine, şarj sayacına, devre kesiciye ve elektrik kablosu kapasitesine vb. Yatırım harcamalarının azaltılmasına neden olan güç kaynağı sisteminin aşırı boyutlandırılması ihtiyacını ortadan kaldıracak ve motorun veya kompresörün hizmet ömrünü etkin bir şekilde uzatacaktır.

RJ-ASSU220P3 yangına dayanıklı muhafaza ve sızdırmaz byresin içeren bir büyük boyut, hafif maliyet etkin yumuşak çalıştırma kontrol cihazı, aşırı hava koşullarına dayanmayı ve zorlu ortamlarda (klima dış ünite) hayatta kalmayı mümkün kılar, bu da yüksek güvenilirlik ve stabilite ile düşük maliyetli bir çözüm sunar .

Bağlantılar

Parametreler

Uyarlanmış Güç: 6P - 7P

Gerilim Aralığı: 187--266VAC

Akım Aralığı: 42A

Maksimum Akım: 50A / 1 dak

Dalgalanma Akımı: 200A / 20mS

Maksimum Başlangıç ​​Akımı: 130A / 350mS

Başlangıç ​​Saati: 0.5 - 1.5

boyut

1. Kablo hattını "L", "N" güç beslemesi için, "açık" ateş hattını kontrol edin.

2. Kompresör C: Kompresör çalışma güç terminalinin beslemesini, ayrıca AC kontaktör çıkışını ifade eder.

3. Kompresör S: Kompresörün sarma terminalini başlatmasından sorumlu olduğunu belirtir.

4. Kompresör R: Başlama işleminin tamamlanmasından sonra kompresörü ifade eder ve sarım terminalini çalıştırmaya devam etmekten sorumludur.

5. Kompresör güç rölesi (AC kontaktör) kontrol sinyali güç kaynağının bağlanıp bağlanmamasından sorumlu olan klima kontrol devresi çıkışı sinyali.

6. Başlama kapasitansı çalışma kapasitansının yaklaşık 3 katıdır ve kapasitörün iki ucu deşarj için 15K / 2W karbon film direncine paralel olarak bağlanmalıdır. CD60 motoru (Amerikan kapasitansı) için 200U 240uF / 330VAC başlangıç ​​kondansatörü kullanan 6PU 7P makineler için başlangıç ​​kapasitörleri önerilir. İklimlendirme sisteminin yumuşak başlangıç ​​hattının kurulum adımları aşağıdaki gibidir:

1. AC kontaktörü (kompresörü kontrol edin) açık sinyal güç beslemesini KM-6 terminaline yönlendirir.

2. AC kontaktörünün kesilmesinin sıfır çizgisi Con terminaline değiştirilir;

3. N terminalini güç kaynağının sıfır hattına bağlayın.

4.Yüksek başlangıç ​​kapasitansını (200K 240uF / 330VAC, CD60) drenaj direnci ile (15K ohm / 2W, karbon film direnci) bağlayın.

5.Klimanın kompresörünün başlangıç ​​sargı ucunun Crun kapasitansını bulun.

7. "Başlat kondansatör ve deşarj direncinin" bir ucunun Crun ile bağlanması, yani "sarım ucunun S başlangıcına" bağlanması; (not: Orijinal Crun kapasitörünün diğer ucu sıfır hattına bağlı); (7) paralel "başlangıç ​​kapasitör ve boşalma direncinin" diğer ucunu başlangıç ​​terminaline bağlamak; (8) kompresörün "R sarma akışını" keserek sıfır hattını COMP-R terminaline değiştirerek; Son olarak, yukarıdaki satırın doğru bağlandığını onaylamak için tekrar kontrol edin;

11.Klimanın yumuşak çalışmasını düzgün bir şekilde başlatın.

12. Tamamlamak için bağlantıyı değiştirin.

Sevkiyat ve Paketleme

İletişim bilgileri
Xi'an Noker Electric Co.,Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)