Mesaj gönder
Hakkımızda

Şirket Profili

Evde >

Suzhou ANCHORWILL Technology Co., Ltd. Şirket Profili

MESAJ BIRAKIN
Suzhou ANCHORWILL Technology Co., Ltd.
Suzhou ANCHORWILL Technology Co., L, 2008 yılında kurulmuştur, en ekonomik olarak aktif olan Yangtze Nehri Delta Ekonomik Bölgesi Suzhou Şehri'nde yer almaktadır
  • Çin Suzhou  ANCHORWILL Technology Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Suzhou  ANCHORWILL Technology Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Suzhou  ANCHORWILL Technology Co., Ltd. Şirket Profili
Tanıtım
Şirket, yüksek kaliteli ürünler, güvenilir performans, rekabetçi fiyatlar ve profesyonel teknik hizmetler ve özelleştirilmiş hizmetlerle geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarını karşılar.Şirket 1S09001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti., 100'den fazla buluş ve yararlı model patentine sahiptir, ürünleri CCC, CE ve diğer ürün sertifikalarını geçti,ve "Yüzetici Ürün Kayıt Sertifikası" ve "Ulusal Yüksek Teknoloji Girişimi" gibi onurlar kazandı..
Şirket, endüstri odaklı Suzhou Elektrik Mühendisliği Enstitüsü ve Şangay Elektrik Mühendisliği Enstitüsü ile uzun vadeli stratejik işbirliği ilişkileri kurdu.Kömür madenciliği endüstrisinin Şangay Denetim Merkezi"Chongqing Denetim Merkezi, Fushun Denetim Merkezi ve Suzhou Üniversitesi".
Ikewer, endüstriyel alanda kök salıyor ve akıllı şehirlerin geliştirilmesine katılmak için Nesnelerin İnterneti, büyük veri ve bulut bilişim gibi teknolojileri entegre ediyor.akıllı ulaşım, ve akıllı tarım. "İnternet +" çağında yenilik yapmaya devam ediyor. Bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip ve son derece zengin bir şirket.Yenilikçi ulusal yüksek teknoloji şirketi.
- Hayır.
Tarih

Ecoway (Suzhou) Technology, Ecoway (Hong Kong) Holdings Co., Ltd.'nin yumuşak yolverici ve frekans dönüştürme bölümüdür. Motor yumuşak çalıştırma kontrol sistemlerinin üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir.Şirket ileri teknolojisi ve güvenilir kalitesiyle ünlüdür., yılların profesyonel üretim tecrübesi ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmeti, sektörde yüksek bir itibara sahiptir.Ürünlerimiz daha önce CCC ve CE gibi birçok sertifikayı geçmiş olup, yurt içi ve yurt dışında birçok tanınmış firmanın yumuşak yol vericilerin OEM üreticisiyiz.

 
Community Verified icon